Karadeniz Kitap Fuarı 2024 Hakkında

Karadeniz Kitap Fuarı, 2015 yılından bugüne kadar yüzlerce yayınevi ve yazarı Karadeniz’in çeşitli kentlerinden gelen yüz binlerce okurla buluşturdu. Çeşitli kültür etkinliklerine ev sahipliği yapan fuar, kitapseverlerin bir araya gelmesini, yeni eserler keşfetmesini ve yazarlarla doğrudan etkileşimde bulunmasını sağlamakta.

Karadeniz Kitap Fuarı Bilgileri:

Tarih: 28 Eylül – 6 Ekim 2024
Konum: Samsun
Yer: TÜYAP Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN > KARADENİZ KİTAP FUARI 2024'Ü NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Kültür ve Edebiyatın Buluşma Noktası


Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Karadeniz Kitap Fuarı, her yaştan okuru kitaplarla buluşturarak eşsiz bir deneyim sunacak. Yayınevleri ve yazarların katılımıyla gerçekleşecek fuar, çeşitli kültürel etkinlikleri ile kitap tutkunları için unutulmaz bir kültür şöleni olacak. Kitapseverler, bölgenin renkli geçmişi, eşsiz doğası ve özgün edebiyat geleneği hakkında bilgi edinirken, aynı zamanda yeni kitaplar keşfetme fırsatı bulacak. Kitaplarla dolu bir dünyada kültürün ve bilginin izini sürmek için, Karadeniz Kitap Fuarı'na adım atın ve bu eşsiz buluşmaya tanıklık edin.  
 
 

Güçlü İş Birlikleri, Güçlü Fuar

TÜYAP Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28 Eylül – 6 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği beraberinde düzenlenmektedir. Bu birliktelikten alınan güçle birçok yayınevi, yüzlerce yazarı ve binlerce kitabı okurlarla bir araya getiriyor.
 
KARADENİZ KİTAP FUARI 2024'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.